Tepelná čerpadla Kutná Hora

Tepelná čerpadla jsou úsporná řešení s dlouhou životností.

  Pro vás a pro budoucí generace

  Ve venkovním prostředí je nahromaděno obrovské množství energie. Je ve vzduchu, ve skalách, v zemi a ve vodě. Tepelné čerpadlo toto teplo získává a využívá, proto lze podstatně snížit náklady na vytápění domu - o více než 50%.

 Tepelné čerpadlo nevyžaduje doplňování paliva a téměř žádnou údržbu - jeho chod je plně automatický. Velmi snadno se používá a nezabírá příliš mnoho místa. Obvykle zabírá méně než půl čtverečního metru podlahové plochy. Další výhodou je to, že tepelná čerpadla mohou vytápět i chladit dům, aniž by překračovaly náklady na běžný vytápěcí systém.    

 Dopad spotřeby energie na životní prostředí - využívejme nízkoteplotní energii tepelným čerpadlem 

 Za pouhých sto let zvýšilo lidstvo svou spotřebu energie na šestnáctinásobek. Zároveň se pětkrát zvýšilo znečištění ovzduší. Nadbytek oxidu uhličitého a dalších plynů vznikajících spalováním fosilních paliv přispívá ke skleníkovému efektu.

 Výsledkem je zvyšování průměrné teploty Země. Čím více nízkoteplotní energie dokážeme využít, tím méně budeme poškozovat naše životní prostředí. Volbou tepelného čerpadla, které zhodnocuje nízkoteplotní energii venkovního prostředí, můžete přispět k čistějšímu životnímu prostředí.

Tepelné čerpadlo Estia vzduch-voda

Kontakty

O firmě

Petr Furka
Řehákova 342
284 01 Kutná Hora

: 42745187

DIČ: CZ6311071833

Facebook