Přenosná chlazení ANTA

Přenosná chlazení ANTA

Přenosné suché chlazení na stůl ANTA je určeno ke stáčení sudových nápojů a jejich dochlazování.
Plášť a nosná konstrukce je provedena z nerezového plechu se zaoblenými rohy a hranami. Rukojeti usnadňující manipulaci jsou na plášti nebo se vysouvají po stranách zařízení. Ovládací prvky jsou snadno přístupné ve výšce výčepních kohoutů, prostřednictvím kterých se nápoje stáčí. Vstupní připojení v zadní stěně nebo uprostřed dna umožňuje přivedení nápojů z libovolného směru.
Tepelným výměníkem chladu je hliníkový blok, ve kterém jsou zality vlnovce z nerez oceli o průměru 6,35 resp. 8mm. Horizontální uspořádání chladicí jednotky zajišťuje efektivní proudění nasávaného vzduchu. Suché výčepní zařízení ANTA s ekologickým chladivem R-134a splňuje evropské normy pro schvalování jakosti výrobků. Zařízení je vyráběno  i alternativně s vestavěným vzduchovým kompresorem pro tlakování sudu.

Přenosný chladič nápojů ANTA M 24

Suchý průtokový chladič určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů.

Přenosný chladič nápojů ANTA M 24

Suchý průtokový chladič určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů.

Chladič nápojů ANTA GK 24

Suchý průtokový chladič určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů s vestavěným vzduchovým kompresorem

Přenosný chladič nápojů Anta A1/5

Suchý průtokový chladič určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů. V ceně zařízení je vlastní chladič, kohout a odkapávací miska. Na vstupu je rychlospojka J-G pro připojení běžně užívané hadice 3/8". Výkon chladiče je 35 l / hod. při D t 10°C.

Přenosný chladič nápojů Anta AK1/5

Suchý průtokový chladič s vestavěným vzduchovým kompresorem určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů. V ceně zařízení je vlastní chladič, kohout a odkapávací miska. Na vstupu je rychlospojka J-G pro připojení běžně užívané hadice 3/8". Výkon chladiče je 35 l / hod. při D t 10°C.

Přenosný chladič nápojů Anta B1/3

Suchý dvoukohoutový průtokový chladič s vestavěným vzduchovým kompresorem určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů. V ceně zařízení je vlastní chladič, kohouty a odkapávací miska. Na vstupu jsou rychlospojky J-G pro připojení běžně užívané hadice 3/8".Výkon chladiče je 70 l / hod. při D t 10°C.

Přenosný chladič nápojů Anta B1/2

Suchý dvoukohoutový průtokový chladič určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů. V ceně zařízení je vlastní chladič, kohouty a odkapávací miska. Na vstupu jsou rychlospojky J-G pro připojení běžně užívané hadice 3/8".Výkon chladiče je 90 l / hod. při Δt 10°C.

Přenosný chladič nápojů Anta C5/8

Suchý průtokový dvoukohoutový chladič určený pro stáčení a dochlazování sudových nápojů. V ceně zařízení je vlastní chladič, dva kohouty a odkapávací miska. Na vstupu jsou rychlospojky J-G pro připojení běžně užívané hadice 3/8".Výkon chladiče je 120 l / hod. při D t 10°C.