Klimatizace LG

Katalog klimatizací LG ke stažení 

LG vám nabízí širokou škálu klimatizačních jednotek pro obytné prostory, které vám pomůžou udržet optimální teplotu v místnosti v létě (chlazení) nebo v zimě (vytápění). Jsou ideální pro použití v obývacích prostorech, kancelářích a počítačových místnostech.

Chlazení a ovládání vlhkosti - klíčové vlastnosti klimatizačních jednotek

Klimatizační jednotky LG disponují řadou funkcí pro udržení příjemné teploty a vlhkosti nejenom v letních měsících. Například rychle ochlazení (Jet Cool), zdravé odvlhčování, nastavení klidového režimu, automatické číštění.

Nastavení optimalizovaného proudu vzduchu v místnosti

Klimatizační jednotky LG mají nastavitelné lamely ventilátoru, prostřednictvím kterých nastavíte vyrovnané a příjemné teploty v místnosti. Lamely optimalizují proudění vzduchu z ventilátoru jak v režimu chlazení chlazení tak i topení.

Systém čištění vzduchu u klimatizačních jednotek LG

Klimatizační jednotky LG jsou vybaveny unikátním systémem filtrů speciálně navržených pro zvýšení čistícího účinku. LG systém čištění je složený z jednotlivých filtrů, které snižují množství jemného prachu a plísní, nepříjemných pachů a cigaretového kouře ve vzduchu.

Vytápění a nastavení vlhkosti - klíčové vlastnosti klimatizačních jednotek

Klimatizační jednotky LG disponují řadou funkcí pro udržení příjemné teploty a vlhkosti nejenom v zimních měsících. Například funkce Hot Start, 4 směrný rozvod vzduchu a antikorozní úprava Gold Fin.

Výhody technologie DC invertoru u klimatizačních jednotek LG

Invertorové klimatizační jednotky LG používají kompresor s variabilní rychlostí umožňující měnit kapacitu chlazení nebo topení klimatizace podle aktuálních podmínek v místnosti. Provoz jednotek LG s invertorem je úspornější, účinnější a vytváří méně hluku než standardní zařízení.