Klimatizace Toshiba


Podrobné informace na stažení

Klimatizace Toshiba jako záruka kvality bez kompromisu

Chcete-li skutečně kvalitní výrobek, poskytne vám ho Toshiba. Tato značka provádí neustálý technický výzkum, který je zaměřený na vývoj nových technologií. Zaměřuje se na neustálou inovaci a převratné změny stávající se běžným standardem. Toshiba se na kvalitu a zlepšování zaměřuje prvotně, a to ji odlišuje od ostatních výrobců klimatizačních zařízení.

Klimatizace pro byty, rodinné domy a kanceláře

Životní styl a ochrana životního prostředí

Již déle než 60 let investuje TOSHIBA do výzkumu a vývoje inovativních klimatizačních systémů. Naší nejvyšší prioritou je kvalita. Součástí firemní filozofie je základní myšlenka „pro přírodu a pro životní prostředí“.

Klimatizační systémy Toshiba jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale mají díky pokrokovým technologiím  výrazné ekologické aspekty.

Klimatizační zařízení se skládá z mnoha propracovaných komponentů, které spolu musí být dokonale sladěny  – jen tak může zařízení splňovat ty nejnáročnější požadavky. Značka Toshiba vyznává tyto hlavní principy: spolehlivost mimořádně úsporný provoz, vysoká flexibilita použití, čistota vzduchu, nízká hlučnost a maximální pocit pohody pomocí stisku jednoho tlačítka.

Toshiba: vynálezce invertoru

Kvalita našeho klimatizačního zařízení je dána nejen parametry tří hlavních částí klimatizace, ale hlavně jejich sladěním: elektronické egulace, motoru kompresoru a technologie komprese. Toshiba klade velký důraz na kvalitu všech částí zařízení a dokáže perfektně sladit jejich provoz. Díky těmto nárokům sama vyvinula invertorovou technologii a nabídla tak zařízení těch nejlepších parametrů.

Aktivní úprava vzduchu

Klimatizování místnosti dnes již neznamená pouze kontrolu teploty, případně vlhkosti. Skutečnou pohodu,
kvalitu prostředí a čistý vzduch vám přinesou účinné filtrační systémy Toshiba.

Klimatizační jednotky třídy Residential jsou vybaveny několika stupni filtrace které odstraňují jednak hrubé nečistoty, ale mají i dezinfekční účinek, který neutralizuje nejrůznější bakterie a viry.

Neuvěřitelně tichý provoz

Pro značku Toshiba je samozřejmostí, že všechna její zařízení se vyznačují neuvěřitelně tichým provozem. Navíc jsou zařízení vybavena různými speciálními funkcemi a režimy, které posilují provozní komfort.

Klimatizace pro profesionální použití

Pro profesionální použití? Výhradně profesionální řešení!

Filozofie firmy Toshiba je založená především na zdokonalování výrobků a na hledání dalších inovací.  Firma Toshiba používá nejmodernější technologie a vysoce kvalitní komponenty, s důrazem na kvalitu výroby každého
jednotlivého zařízení. Klimatizační zařízení vyrábí Toshiba od roku 1975 v továrnách v Japonsku a Thajsku.

Inverterová technologie Toshiba

  • Inverterová jednotka dodává jen takový výkon, jaký je právě potřeba. Proto mají jednotky velmi nízkou spotřebu energie bez provozních ztrát.
  • FixSpeed jednotky neustále zapínají a vypínají kompresor, zatímco Inverterové jednotky plynule regulují jak výkon, tak otáčky. Výsledkem je menší zatížení a delší životnost celého zařízení

Venkovní jednotky

Jednotky Super Digital Inverter jsou zkrátka jedničky v energetické účinnosti, špičkou v úsporném provozu a v nízké spotřebě elektrické energie. S koeficientem účinnosti až 4,52 pro chlazení (EER, Eurovent, typ 10kW) získávají vedoucí pozici na trhu a v celé Evropě se těší velké oblibě.

Nástěnné jednotky

Hlavně pro komerční prostory s náročným provozem nabízí Toshiba elegantní, malou a "štíhlou" jednotku velmi kompaktního provedení. Je určena pro kanceláře, restaurace, technické místnosti a mnohé jiné prostory, kde je potřeba funkční a elegantní řešení.

Podstropní jednotky

Podstropní jednotka má díky své konstrukci a provedení velmi široké využití. Nabízí ideální řešení pro kanceláře, ordinace, obchody i restaurace. Hlavními přednostmi tohoto technického řešení jsou funkce
automatického nastavení směru výdechu vzduchu, velmi nízká hlučnost zařízení, přirozená distribuce vzduchu a snadná instalace do stávajícího interiéru.