Sencor SSM 3120

450 Kč

Popis produktu

Pokud máte rádi sendviče, pak u vás doma určitě nesmí chybět sendvičovač. Tento model vám za opravdu příznivou cenu nabídne praktickou výbavu v podobě automatické regulace teploty, nepřilnavé povrchové úpravy pečicích ploch, bezpečnostní pojistky, tepelně izolované rukojeti a pláště, indikátoru provozu, protiskluzových nožek a prostoru pro navinutí síťového kabelu. Další výhodou je možnost skladování ve svislé poloze, což je praktické zejména v případě, že v kuchyni nemáte moc místa. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a snadno čistitelné pečicí plochy činí z tohoto sendvičovače oblíbený domácí spotřebič. Můžete ho mít doma v kuchyni, na chalupě, nebo v zahradní pergole. Všude tam si můžete kdykoli pochutnávat na lahodných a křupavě zapečených sendvičích.

Ideální pro přípravu dvou čtvercových sendvičů

Má praktickou výbavu v podobě automatické regulace teploty, nepřilnavé povrchové úpravy pečicích ploch, bezpečnostní pojistky, tepelně izolované rukojeti a pláště, prostoru pro navinutí síťového kabelu vespod spotřebiče, protiskluzových nožek a indikátoru provozu – červená (připojení ke zdroji) a zelená kontrolka (nahřívání).

Kompaktní rozměry

Další výhodou je možnost skladování ve svislé poloze, což je praktické zejména v případě, že v kuchyni nemáte moc místa. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a opravdu příznivá pořizovací cena činí z tohoto sendvičovače oblíbený domácí spotřebič.

Vhodný do jakékoli kuchyně

Můžete ho mít doma v kuchyni, na chalupě, v zahradní pergole nebo klidně i v kuchyňce v práci. Všude tam si můžete kdykoli nejen s rodinou pochutnávat na lahodných a křupavě zapečených sendvičích. Doba zapékání závisí na druhu chleba, náplni a vaší chuti.

Fotogalerie

Sencor SSM 3120