Electrolux PURE D8.2 PD82-4ST

4590 Kč

Popis produktu

Tichý vysavač s hlučností pouze 57 dB. Díky technologii SmartMode, hubici OneGo Power Clean a vysoce kvalitnímu omyvatelnému filtru, který účinně absorbuje prach, roztoče, pyl a alergeny, je prostředí vaší domácnosti ještě čistější a zdravější.

Řada prestižních ocenění

Electrolux PD82-4ST získal řadu ocenění v prestižních soutěžích, a to především díky plynulosti pohybu, neobyčejně nízké hlučnosti, automatické regulaci výkonu podle typu povrchu, snadné údržbě či ergonomicky tvarované rukojeti. Zasloužil si tak ocenění iF Design, ocenění Red Dot Design Award a ocenění Kvality zvuku SLG.

Automatická regulace výkonu

Pokročilá technologie SmartMode automaticky detekuje typ podlahy a přizpůsobí tomu sací výkon vysavače. Díky tomu můžete snadno, důkladně a efektivně vysávat koberce a tvrdé podlahy bez toho, aniž byste museli měnit nastavení vysavače.

Opravdu tichý vysavač, hlučnost pouhých 57 dB (A)*

Inovativní systém PureSound dělá z Electrolux PD82-4ST PURE D8.2 opravdu tichý vysavač. Vysávat tak můžete kdekoliv bez toho, aniž byste rušili ostatní.

*Měřeno v souladu s nařízením Komise (EU) č. 666/2013 ze dne 8. července 2013.

Dokonalá čistota na tvrdých podlahách i kobercích

Tento vysavač má hubici s úplně novým designem OneGo Power Clean, která umožňuje sběr velkých i malých částic prachu a nečistot s maximální účinností bez ohledu na typ podlahy.

Ekologický vysavač

Vysavač je vyroben z 55 % z recyklovaných materiálů a je ohleduplný k životnímu prostředí. Electrolux PD82-4ST PURE D8.2 ztělesňuje kvalitu a současně šetří přírodu.

Snadné přenášení a manévrování

Vysavač lze pohodlně zvednout a jednoduše přenést díky speciálně navržené ergonomické rukojeti, která byla umístěna do středu tak, aby se váha vysavače rovnoměrně rozložila. Manévrování ulehčují také pogumovaná extra velká kolečka, která zároveň chrání vaše podlahy.

Fotogalerie

Electrolux PURE D8.2 PD82-4ST