chladnička Gorenje RB492PW

5 990 Kč

POPIS PRODUKTU

Jednodveřová chladnička Gorenje RB492PW s výparníkem v bílém provedení s mechanickým ovládáním je ideální volbou do menších prostorů. Chladnička má objem 107 l a výparník 13 litrů. Vnitřní výbavu tvoří 1 skleněná polička, police na lahve ve dvířkách + 2 dveřní police, 1 zásuvka vhodná pro skladování ovoce a zeleniny a 2 zásobníky na vajíčka. Výparník je umístěn v horní části. Slouží pro krátkodobé uskladnění mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 2 kg/24 kg a akumulační doba v případě výpadku proudu 15 hodin. LED osvětlení se postará a dokonalý přehled v interiéru. Chladnička Gorenje RB492PW má nastavitelné nožičky, dveře je možné zaměnit podle potřeby.

Jednoduchý design

Jednodveřová chladnička Gorenje RB492PW je ideální pro umístění do prostorů, jako je např. internát, chalupa, kancelář nebo hotel, zde poskytne potřebné podmínky pro uložení potravin nebo nápojů. Díky svému designu nenaruší celkový vzhled vaší kuchyně a nezabere mnoho místa. Její povrchové provedení je v bílé barvě, působí jednoduše a nenápadně. Pro pohodlnější otevírání dvířek má přizpůsobenou ergonomickou rukojeť, která je umístěna na vrchní části dveří, díky níž se nemusíte zbytečně shýbat. Levé/pravé otvírání dveří si můžete nastavit podle vašich potřeb.

Objem a vybavení

Z celkového užitného objemu chladicí části připadá 107 litrů a mrazicí části 13 litrů. Menší mrazicí prostor - výparník, umožňuje krátkodobě uskladnit menší množství mražených potravin. Interiér je tvořen 1 skleněnou policí zásuvkou na ovoce a zeleninu, policí na lahve bez držáku + 2 policemi ve dveřích a 2 ×  zásobníkem na vejce. Hlučnost nepřesáhne úroveň 40 dB. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladničky.

Klíčové parametry produktu

Výška 84.5 cm

Maximální hlučnost 40 db

Celkový čistý objem 119 L

Roční spotřeba energie 137 kWh

Třída energetické účinnosti 2021 show_tooltip

E

Fyzické vlastnosti a barva

Barva bílá

Šířka 56 cm

Výška 84.5 cm

Hloubka 57.9 cm

Hmotnost 28 Kg

Další vlastnosti

Značka

Gorenje

Fotogalerie

chladnička Gorenje RB492PW