Kombinovaná chladnička Liebherr CU 231-21

11 490 Kč

Volně stojící kombinovaná chladnička je díky svým rozměrům vhodná do menších domácností, případně na chatu. Díky možnosti zaměnitelného otevírání dvířek ji snadno umístíte i do interiéru, v němž není místo nazbyt. I přes menší rozměry disponuje řadou moderních funkcí pro nižší spotřebu energie a delší čerstvost potravin.

Minimum námrazy, delší čerstvost potravin

Tato chladnička je vybavena technologií SmartFrost , díky níž se radikálně snižuje tvorba námrazy ve vnitřním mrazicím prostoru. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé, stěny se snadno udržují v čistotě a lednice spotřebuje mnohem méně energie.

Přehledné skladování čerstvých i mražených potravin

Chladnička disponuje dvěma praktickými boxy na uložení ovoce a zeleniny, které potěší mimořádně snadnou údržbou. Tyto boxy jsou stejně jako přihrádky v mrazicí části spotřebiče zcela průhledné, takže budete mít o skladovaných potravinách dokonalý přehled.

Variabilní prostorové řešení

Aby se chladnička mohla vždy maximálně přizpůsobit vašim potřebám, její vnitřní prostor si můžete libovolně organizovat. Jak úložné boxy, tak i skleněné police mohou být snadno vyjmuty či přemístěny, čímž vznikne potřebný prostor pro skladování objemných kusů potravin.

Fotogalerie

Kombinovaná chladnička Liebherr CU 231-21
Kombinovaná chladnička Liebherr CU 231-21
Kombinovaná chladnička Liebherr CU 231-21