Chladnička Romo RCE341W

11 990 Kč

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole; en. třída E; klimatická třída T-SN; hlučnost 39 dB; barevné provedení: bílá; celkový objem: 341 l; možnost změny směru otevírání dveří; elektronické řízení teploty; roční spotřeba energie 242 kWh; hlučnost: 39 dB(A); rozměry (V x Š x H): 186 x 59,5 x 65 cmChladicí část: čistý objem chladničky 234 l; LED osvětlení; Automatické odmrazování; 2 nastavitelné + 1 pevná police z bezpečnostního skla; zásuvka na ovoce a zeleninu; přihrádka na lahve ve dveřích; 3 závěsné přihrádky ve dveřích; Zásobník na vajíčkaMrazicí část: Čistý objem mrazničky 107 l; Manuální odmrazování; Mrazící výkon 5,2 kg/24 h; Výdrž bez proudu 15 h; 3 standardní zásuvky; Forma na ledové kostky

Fast Freeze

Při běžném zmrazování při teplotě od -5 do -15 °C dochází ke krystalizaci molekul vody uvnitř potraviny. Tyto krystaly ničí jemnou vnitřní strukturu a po jejich rozmrazení je většina výživných látek a minerálů obsažena v odmražené vodě. Při použití funkce FAST FREEZE (rychlé mrazení) v kombinovaných chladničkách a mrazácích Romo, klesá teplota rychle pod -18 °C. Při této teplotě je proces zmražení rychlý a krystaly vody neničí strukturu uvnitř čerstvých potravin. Tato funkce také zabraňuje prudkému nárůstu teploty uvnitř mrazáku např. po vložení většího množství čerstvých potravin a uchovává tak ostatní zmražené výrobky v bezpečné teplotě.

Nízká hlučnost

Díky speciálním technickým řešením a použitým izolačním materiálům pracují chladničky Romo velmi tiše a splňují tak nejpřísnější evropské požadavky na moderní spotřebiče.

Změna směru otevírání dveří

Závěsy dveří je možno namontovat na opačnou stranu chladničky. Tím se umožní její instalace v místech, kde by stávající způsob otevírání nebyl možný

LessFrost

Díky speciálně tvarovanému výparníku, který je těsně ovinut přímo kolem mrazícího prostoru chladničky nabízí technologie LessFrost mnohem efektivnější chlazení při výrazně menších požadavcích na ruční odmrazování. Nezanedbatelnýcm přínosem je také flexibilnější skladovací prostor.

Barva chladničky

Bílá

Typ madla

Vertikální integrované ve dveřích

Objem celkový 341 l

Celkový čistý objem 340,5 l

Energetická třída chladničky

E

Klimatická třída

SN-T

Roční spotřeba energie 242

Akumulační doba (výdrž při výpadku proudu) 15,25 h,min

Emise hluku šířeného vzduchem 39 dB(A)

Třída hlukových emisí

C