Chladnička Gorenje N6A2XL4

11 490 Kč

Kombinovaná chladnička sleduje zvyky svých uživatelů tak, aby udržovala konstantní teplotu a udržela si tak nízkou spotřebu a přitom maximálně čerstvé potraviny. Proces ionizace se stará o to, aby maximálně napodobil přírodní mikroklima a vytvořil tak optimální prostředí pro skladování potravin. Speciální zásuvka CrispZone zajišťuje optimální vlhkost a teplotu pro uchování zeleniny a ovoce. Pokud chcete udržet co nejvíce živin v mražených potravinách, oceníte funkci rychlého zmrazení.

Přizpůsobí se vašemu rytmu

Chladnička je navržena tak, aby sledovala zvyklosti svých uživatelů a přizpůsobila jim režim chlazení. Díky tomu udržuje konstantní teplotu i v případě, že často otevíráte dveře. Jídlo tak zůstává maximálně čerstvé a spotřeba je přitom stále nízká.

Zaostřeno na zeleninu a ovoce

Zelenina a ovoce mají specifické potřeby z hlediska vlhkosti i teploty. Proto je chladnička vybavena prostornou zásuvkou CrispZone, která je přizpůsobena tak, aby udržela maximum živin a prodloužila trvanlivost skladovaného ovoce a zeleniny za pomoci regulace úrovně vlhkosti a nízké teploty.

Fotogalerie

Chladnička Gorenje N6A2XL4
Chladnička Gorenje N6A2XL4
Chladnička Gorenje N6A2XL4