Ruční šlehač Bosch MFQ22100

690 Kč

Popis produktu

Krásně vypracované těsto či dohladka vyšlehané krémy snadno a bez námahy. S vesele barevnou řadou ručních šlehačů - to bude hračka. Vyberte si barvu podle svého gusta a směle do toho. Dva hnětací háky a dvě šlehací metle zaručí vždy dokonalý výsledek. Vysoký výkon, kvalitu a jednoduché ovládání pro praváky i leváky si velmi rychle oblíbíte.

Hravý design

Rozjasněte svoji kuchyň s touto řadou mixérů. Designeři nyní nabízí možnost vybrat si barvu, která se k vám nejlépe hodí. Veselé pastelové barvy žluté, modré, fialové či šedé dodají vaší kuchyni veselost a svěží design. Jakou barvu zvolíte?

Univerzální použití

Tento ruční šlehač se stane velmi ceněným pomocníkem ve vaší kuchyni. Nezalekne se žádného druhu šlehání ani hnětení. Dvě různé šlehací metly zajistí krásně našlehané pěny a krémy bez námahy. O dokonale vypracované těsto se zase postarají dva hnětací háky.

Snadná manipulace

Velikou předností mixéru je nejen hezký design a vysoký výkon, ale také opravdu jednoduchá manipulace. Sám o sobě je velice lehký a disponuje pohodlným úchytem. Držák je ergonomicky tvarovaný, a tak je snadno ovladatelný pro praváky i pro leváky.

Fotogalerie

Ruční šlehač Bosch MFQ22100
Ruční šlehač Bosch MFQ22100
Ruční šlehač Bosch MFQ22100