Sencor SRM 1500WH

590 Kč

Popis produktu

Vařit rýži jako profesionální šéfkuchař, a to snadno a rychle? Díky rýžovaru se z vás stane král kuchyně! Přístroj připraví pokrm v páře, pohlídá si teplotu a udrží rýži teplou až šest hodin. Objem nádoby 1,5 litru umožňuje uvařit 1200 gramů rýže, takže hravě nasytíte i opravdu velkou rodinu. Navíc jsou k rýžovaru přibaleny praktická odměrka na rýži a vodu a speciální špachtle. To vše zaručuje, že hotový chod bude opravdu dokonalý!

Zdravě a chutně

Oblíbili jste si lahůdku jménem Sushi, nebo jen milujete rýži jako přílohu? Rýžovar dokáže připravit všechny druhy rýže včetně té na Sushi. Pracuje na principu zdravého vaření v páře. Rýže si tak zachovává svou jedinečnou chuť a neztrácí cenné živiny.

Plně automatický provoz

S rýžovarem odpadá trávení času u plotny. Rýži už není potřeba hlídat a zdlouhavě míchat. Vše obstará přístroj sám. Po dovaření se automaticky přepne do režimu "Keep Warm". Díky tomu je schopen udržet rýži v teplém stavu po dobu až šest hodin.

Bezpečnost a funkčnost

Společnost Sencor klade velký důraz na bezpečnost svých produktů, a proto rýžovar disponuje trojnásobným bezpečnostním jištěním - ochranou proti přehřátí, ochranou proti vyvaření vody a automatickým vypnutím po uvaření rýže. Dále je přístroj osazen skleněnou poklicí s otvorem pro únik přebytečné páry. Nechybí ani praktické rukojeti po obou stranách pro jednoduché přenášení a protiskluzové nožky.

Fotogalerie

Sencor SRM 1500WH
Sencor SRM 1500WH