Remoska Prima P31F/01

2990 Kč

Legendární Remoska je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. Elektrická pečicí mísa si od roku 1957 vybudovala jedinečnou pověst a její obliba stále stoupá. Pečení v Remosce je totiž nejen velice jednoduché, ale především úsporné. Připravíte v ní plnohodnotné a zdravé jídlo během chvilky. Remoska řady Prima nabízí 2litrový vnitřní objem s teflonovým povrchem a příkonem 400 wattů. Skládá se ze tří částí – vyjímatelné mísy, víka s topným tělesem a stojanu. Díky skleněnému okénku navíc kdykoliv jednoduše zkontrolujete aktuální stav vašeho pokrmu.

Vaří zdravě a rychle

V dvoulitrové Remosce o průměru 22 cm a hloubce 10 cm uvaříte všechny druhy jídel, masa i moučníků během chvilky. Je vhodná na pečení, dušení, smažení, zapékání, rozmrazování i ohřívání. Už nemusíte stát celé dopoledne u plotny, abyste připravili zdravý a chutný oběd.

Praktické okénko

Horní část víka je vyrobena z nerezového plechu. Díky skleněnému okénku uprostřed víka máte neustálou kontrolu nad pokrmem po celou dobu vaření. Zároveň je víko navrženo tak, abyste si ho kdykoliv mohli pohodlně odložit na pracovní plochu topnou částí nahoru a nedošlo k poškození povrchu.

Snazší manipulace i ovládání

Nezbytnou součástí Remosky je stojan z tepelně odolného plastu. Samozřejmostí jsou speciální držadla po obou stranách stojanu, která zaručí pohodlnou a bezpečnou manipulaci během vaření i při servírování pokrmů. Ovládání přístroje je velmi jednoduché, pro zapnutí stačí stisknout jediné tlačítko.

Fotogalerie

Remoska Prima P31F/01
Remoska Prima P31F/01