Sencor SCE 5070BK

990 Kč

Popis produktu

Elegantní černý kávovar, jenž vám připraví až 15 šálků čerstvé kávy nebo lahodného čaje. Jistě vás potěší možnost automatického zapnutí, pro vychutnání kávy přesně v oblíbený čas. Systém Drip-Stop se postará, abyste si mohli bez obav nalít kávu i během procesu překapávání a díky možnosti použít permanentní omyvatelný filtr už nebudete muset neustále kupovat papírové filtry.

Jsem Sencor kávovar SCE 5070BK

Skvělá, čerstvě namletá káva má dokonalé aroma i chuť! Vychutnejte si čerstvou překapávanou kávu, která zpříjemní den svou vůní. Jsem Sencor kávovar SCE 5070 BK a připravím i 15 šálků kávy nebo lahodného čaje najednou s objemem 1,8 l. Překapu kávu pro vaše chvíle, ale i pro chvíle s přáteli nebo rodinou. Jsem oblečen v elegantní černé s nerezovým doplňkem, v kterém je umístěn LCD displej. Výborně doplním každou domácnost o super kávovar s užitečnými funkcemi.

LCD displej s několika funkcemi?

Hodinami vám sdělím, kolik je hodin. Na LCD displeji zobrazuji čas, který lze snadno nastavit a k němu mám připojenou funkci automatického zapnutí překapávání. Zvolte si svůj oblíbený čas k popíjení kávy nebo čaje a já se automaticky spustím. Během překapávání mě můžete vyjmout, nalít si kávu a zase mě vrátit zpátky. Se systémem Drip-Stop nikde nenakapu a vždy dokončím svou práci. Navíc, s nahřívací plotýnkou udržím nápoj v ideální teplotě.

Pracuji s vyjímatelným permanentním filtrem

Sencor myslel na vás i na životní prostředí. Umožnil mi pracovat s permanentním filtrem, který je jednoduše vyjímatelný a omyvatelný. Už není třeba myslet na opakované kupovaní papírových filtrů.

Myslím na bezpečnost!

Nesmím zapomenout na mou konvici s objemem 1,8 l, která je vyrobena z velmi kvalitního skla a disponuje praktickým víčkem, tepelně izolovanou rukojetí a ukazatelem množství již překapané kávy. S těmito vlastnostmi je manipulace s konvicí bezpečná a rychlá. Navíc jsem dokonale stabilní a s pojistkou mi nehrozí přehřátí. Pro mě je to bezva propojení, kterým zajišťuji bezpečný provoz.

Fotogalerie

Sencor SCE 5070BK
Sencor SCE 5070BK