Sencor SCP 2254BK-EUE4

690 Kč

Popis produktu

Malý kompaktní elektrický dvouplotýnkový vařič se bude skvěle hodit všude tam, kde je málo místa. Nabídne praktické vlastnosti klasického sporáku a přitom zabere jen minimum místa. Je vhodný třeba do menšího bytu, na studentskou kolej, na chalupu, nebo do pracovní buňky pro rychlé přihřátí obědu. Přenosný vařič má dvě plotny, plynule regulovatelný termostat, dvě světelné kontrolky, ochranu proti přehřátí a šikovné protiskluzové nožky. Další výhodou je jednoduchá obsluha, snadné čistění, nízká hmotnost a příznivá cena. Díky univerzálnímu barevnému provedení vařič do vaší malé kuchyňky skvěle zapadne. Plotýnky čistěte měkkou, navlhčenou textilií a poté vytřete dosucha. Povrch kolem plotýnek čistěte pomocí neutrálního čisticího prostředku. Nepoužívejte drátěnky a abrazivní čisticí prostředky.

Praktická výbava

Vařič má dvě samostatné plotny, ochranu proti přehřátí, šikovné protiskluzové nožky, plynule regulovatelný termostat, dvě světelné kontrolky – během vaření dochází ke spínání a vypínání termostatu k udržení nastavené teploty, což signalizují zmíněné světelné kontrolky.

Výhody

Vařič je přenosný a jeho další výhodou je jednoduchá obsluha, snadné čistění, nízká hmotnost a příznivá cena. Díky univerzálnímu barevnému provedení vařič do vaší malé kuchyňky skvěle zapadne. Nabídne vám dobrý poměr cena versus kvalita.

Fotogalerie

Sencor SCP 2254BK-EUE4
Sencor SCP 2254BK-EUE4