Sencor SVC 8725GD

5990 Kč

Popis produktu

Moderní akumulátorový vysavač Sencor SVC 8725GD s motorem o výkonu 400 W, rotačním kartáčem s vlastním motorem a pokročilým třístupňovým filtračním systémem vám bude skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Vysavač s otočnou 180° hubicí, 360° technologií a ergonomickou rukojetí je velmi lehký a manipulace s ním je snadná a příjemná. S tímto vysavačem snadno a rychle uklidíte všechny typy povrchů, dostanete se i do špatně dostupných míst a očistíte i záclony či závěsy. Výkonná ruční jednotka svižně odstraní jakékoliv nečistoty. Motorizovaný kartáč Cat&Dog Mini pak do hloubky vyčistí matrace, čalounění i interiéry aut.

Klíčové vlastnosti

  • Moderní tichý digitální motor 400 W
  • Baterie 2 500 mAh / 25,2 V s provozní dobou 50 minut
  • Akumulátorové napájení
  • Tři stupně rychlosti
  • Motorizovaný nástavec Cat&Dog Mini
  • Filtrační systém HEPA
  • Nádoba na nečistoty 0,5 litru

Pohodlné ovládání

Srdcem vysavače je tichý motor o výkonu 400 W a napájen je Li-Ion baterií o kapacitě 2 500 mAh / 25,2 V s provozní dobou až 50 minut. Manipulace s vysavačem je snadná a pohodlná díky bezkabelovému ergonomickému provedení a nízké hmotnosti.

Tři rychlostní stupně

Na tomto výkonném vysavači si můžete nastavit až tři stupně rychlosti. Na výběr máte z režimů turbo, vysoké rychlosti a nízké rychlosti, která je vhodná především pro dlouhé a udržitelné čištění záclon a závěsů.

Řada příslušenství

Součástí výbavy vysavače je rotační kartáč s vlastním motorem, který si poradí s prachem a nečistotami na všech typech povrchů. Štěrbinová trubice se dostane na špatně dostupná místa za topením, v rozích, kolem nábytku a na parapetech. Kombinovaný nástavec slouží pro úklid čalouněných povrchů, nábytku či čištění záclon.

Kartáč nejen pro domácí mazlíčky

Motorizovaný kartáč Cat&Dog Mini je skvělým pomocníkem nejen pro chovatele domácích mazlíčků. S tímto nástavcem vysajete chlupy, vlasy a další nečistoty na čalounění, v autě a dalších i méně přístupných místech.

Skladné provedení

Tento tyčový vysavač značky Sencor je vysoce skladný. Základnu s držákem na příslušenství stačí jednoduše připevnit na zeď. Vysavač se po umístění do základny plně nabije za 4–5 hodin.

Jednoduchá údržba

Údržba tohoto tyčového vysavače je velmi snadná. Povrch otřete vlhkým hadříkem a příslušenství omyjte. Nádobu na prach s filtry myjte ve vodě, omezíte tak prášení, které je nepříjemné nejen alergikům.

Fotogalerie

Sencor SVC 8725GD
Sencor SVC 8725GD