Pračka ECG EWF 1053 MA

5 990 Kč

Velmi úsporná pračka s předním plněním umožní vyprat až 5 kilogramů prádla najednou. Nabízí až 1000 odstředivých otáček a spadá do energetické třídy A++. Na jeden cyklus tak spotřebuje jen 0,78 kWh energie a 45 litrů vody, což představuje úsporné řešení pro každou domácnost.

Disponuje chytře navrženými pracími programy, které si poradí s jakýmkoliv typem tkaniny a poskytnou Vašemu prádlu maximální péči. Nechybí šetrný program ručního praní určeného pro velmi jemné prádlo, program rychlého praní nebo funkci snadného žehlení, určenou pro mačkavé typy tkanin. Ke zpříjemnění obsluhy spotřebiče je zde možnost posunutí doby praní, a to díky užitečné funkci odloženého startu.

Aby se zamezilo nechtěnému přenastavení programu nebo zapnutí pračky, je zde praktická dětská bezpečností pojistka. Díky širokému plnícímu otvoru a dostatečně velkým dvířkům s velkým úhlem otevření bude vkládání a následné vyndávání prádla z bubnu snadné a pohodlné. Potěší také důmyslný systém pro vyrovnání stability, který přispívá ke snížení hlučnosti při provozu, která činí při praní pouhých 58 decibel.

Energetická třída       A++

Spotřeba energie      0,78 kWh/cyklus

Náplň                           5 kg

Hlučnost                      58 dB

Rozměry spotřebiče  84,5 × 59,7 × 49,7 cm (v × š × h)

Fotogalerie

Pračka ECG EWF 1053 MA
Pračka ECG EWF 1053 MA