Domo DO223S

2590 Kč

Popis produktu

Ruční vysavač s UV lampou je optimálním řešením pro dezinfekci míst kde odpočíváte nebo spíte a nechcete používat mokré a chemické postupy. UV lampa si totiž poradí až s 99,9 % škodlivých virů, bakterií, plísní i roztočů. Rotační kartáč zároveň dokáže posbírat i hrubší nečistoty jako jsou chlupy zvířat nebo vlasy. Pro optimální výsledky vysavač používá trojstupňovou filtraci, která kombinuje cyklónový systém, prachový filtr a HEPA filtraci.

Čisté prostředí i pro alergiky

Vysavač s UV lampou umožňuje dezinfekci povlečení, matrací, autosedaček, koberečků i čalounění. Umožňuje suchou cestou a bez chemie odstranit až 99,9 % škodlivých virů, bakterií, plísní i roztočů.

Trojfázová filtrace

Pro optimální výsledek kombinuje spotřebič tři druhy filtrace. Cyklónový systém se postará o oddělení hrubých nečistot, prachový filtr odchytává jemné částečky prachu a HEPA filtrace si poradí s nejjemnějšími nečistotami.

Důraz na bezpečnost

UV zářivka svítí jen v případě, kdy je přístroj přiložený k podložce a jsou tak zakrytá bezpečnostní čidla. Vydrží přitom pracovat přibližně 300 hodin provozu.

Rotační kartáč

Rotační kartáč se postará o uvolnění a nametení přichycených nečistot jako jsou vlasy nebo chlupy. Vysavač se tak výborně hodí také do domácností se zvířaty.

Fotogalerie

Domo DO223S
Domo DO223S
Domo DO223S