Chladnička s mrazničkou LIEBHERR CBef 4805

22 990 Kč

Kombinovaná chladnička Liebherr CBef 4805, má celých 357 litrů užitného prostoru, dobrou spotřebu, která ji řadí do kategorie A+++. Navíc díky povrchové úpravě SmartSteel nezůstávají na nerezovém plášti skoro žádné otisky a je snadno omyvatelný. Vnitřní prostor lednice má tři police (dvě variabilní) a dva šuplíky s BioFresh. Počet dveřních polic jsou dvě. Mrazící část má objem 115 litrů a disponuje třemi šuplíky.

Tato kombinovaná chladnička je vybavena různými moderními systémy, které její užitnost zvyšují. Jednou z nich je technologie BluPerformance, díky které chladnička disponuje větší vnitřní kapacitou pro skladování potravin a hospodárností při využití. Nesporným benefitem je použitá technologie BioFresh, která výrazně prodlužuje trvanlivost čerstvých potravin a přispívá k zachování jejich chuti vitamínů. Tuto funkci obsahují zásuvky, ve kterých jsou tak vytvořeny ideální podmínky pro skladování čerstvých potravin. Při teplotě těsně nad 0 °C a ideální vlhkosti si potraviny zachovávají svou přirozenou kvalitu. BioFresh zóna je nastavena buď jako DrySafe (zóna s nižší vlhkostí vzduchu - ideální pro skladování mléčných výrobků, masa a ryb) nebo HydroSafe(zóna s vyšší vlhkostí vzduchu - ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny).

Dále je chladnička vybavena dynamickým systémem chlazení a automatickým systémem odmrazování. Dynamické chlazení spočívá v rozvádění studeného vzduchu rovnoměrně po chladničce pomocí ventilátoru. V mrazící části je použit systém SmartFrost. U tohoto systému se využívá toho, že jsou stěny mrazícího prostoru hladké, námraza se na ně tudíž přichytává velmi těžko a i samotné odmrazení je snadné a je otázkou několika minut. Navíc tím, že není třeba vysoušecího a odmrazovacího cyklu jako u technologie NoFrost, je tento systém o něco úspornější a prostorově méně náročný. DuoCooling nebo-li dvouokruhové chlazení umožňuje samostatnou regulaci teploty u obou částí lednice (chladničky i mrazničky).

Energetická třída                      A+++
 

Spotřeba energie                       183 kWh/rok
 

Objem chladničky/mrazáku    242/115 (l)
 

Hlučnost                                     38 dB
 

Rozměry spotřebiče                  201× 60 × 66,5 cm (v × š × h)

Fotogalerie

Chladnička s mrazničkou LIEBHERR CBef 4805
Chladnička s mrazničkou LIEBHERR CBef 4805
Chladnička s mrazničkou LIEBHERR CBef 4805
Chladnička s mrazničkou LIEBHERR CBef 4805