Kombinovaná chladničkaLIEBHERR CBef 4805

22 990 Kč

Kombinovaná chladnička Liebherr CBef 4805, má celých 357 litrů užitného prostoru, dobrou spotřebu. Navíc díky povrchové úpravě SmartSteel nezůstávají na nerezovém plášti skoro žádné otisky a je snadno omyvatelný. Vnitřní prostor lednice má tři police (dvě variabilní) a dva šuplíky s BioFresh. Počet dveřních polic jsou dvě. Mrazící část má objem 115 litrů a disponuje třemi šuplíky.

Tato kombinovaná chladnička je vybavena různými moderními systémy, které její užitnost zvyšují. Jednou z nich je technologie BluPerformance, díky které chladnička disponuje větší vnitřní kapacitou pro skladování potravin a hospodárností při využití. Nesporným benefitem je použitá technologie BioFresh, která výrazně prodlužuje trvanlivost čerstvých potravin a přispívá k zachování jejich chuti vitamínů. Tuto funkci obsahují zásuvky, ve kterých jsou tak vytvořeny ideální podmínky pro skladování čerstvých potravin. Při teplotě těsně nad 0 °C a ideální vlhkosti si potraviny zachovávají svou přirozenou kvalitu. BioFresh zóna je nastavena buď jako DrySafe (zóna s nižší vlhkostí vzduchu - ideální pro skladování mléčných výrobků, masa a ryb) nebo HydroSafe(zóna s vyšší vlhkostí vzduchu - ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny).

Dále je chladnička vybavena dynamickým systémem chlazení a automatickým systémem odmrazování. Dynamické chlazení spočívá v rozvádění studeného vzduchu rovnoměrně po chladničce pomocí ventilátoru. V mrazící části je použit systém SmartFrost. U tohoto systému se využívá toho, že jsou stěny mrazícího prostoru hladké, námraza se na ně tudíž přichytává velmi těžko a i samotné odmrazení je snadné a je otázkou několika minut. Navíc tím, že není třeba vysoušecího a odmrazovacího cyklu jako u technologie NoFrost, je tento systém o něco úspornější a prostorově méně náročný. DuoCooling nebo-li dvouokruhové chlazení umožňuje samostatnou regulaci teploty u obou částí lednice (chladničky i mrazničky).
 

Spotřeba energie                       183 kWh/rok
 

Objem chladničky/mrazáku    242/115 (l)
 

Hlučnost                                     38 dB
 

Rozměry spotřebiče                  201× 60 × 66,5 cm (v × š × h)

Fotogalerie

Kombinovaná chladničkaLIEBHERR CBef 4805
Kombinovaná chladničkaLIEBHERR CBef 4805
Kombinovaná chladničkaLIEBHERR CBef 4805