Chladnička GORENJE RB4141ANW

7 990 Kč

Jednodveřová chladnička Gorenje RB4141ANW v bílém provedení nabízí celkový užitný objem 218 litrů. Chladicí část má objem 204 litrů a mrazicí část 14 litrů. Chladicí část je vybavena vnitřním LED osvětlením pro lepší přehled, 4 skleněnými poličkami, 1 zásuvkou na zeleninu a 4 policemi ve dveřích chladničky. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg potravin za 24 hodin a k dispozici je 13hodinová akumulační doba při výpadku elektrické energie. Teplotu chlazení můžete nastavit mechanicky.

Jednoduchý design

Chladnička Gorenje RB4141ANW je ideální pro umístění do menších kuchyňských prostor, na chatu nebo do ubytoven. Díky svému designu nenaruší celkový vzhled vaší kuchyně a nezabere mnoho místa. Její bílé provedení působí jednoduše a nenápadně. Pro pohodlnější otevírání dvířek má přizpůsobenou ergonomickou rukojeť, která je umístěna na vrchní části dveří, díky čemuž se k ní nemusíte zbytečně ohýbat. Levé/pravé otevírání dveří si můžete nastavit podle vašich potřeb.

Objem a vybavení

Z celkového užitného objemu 218 litrů připadá chladicí části 204 litrů a mrazicí části 14 litrů. Menší mrazicí prostor - výparník - umožňuje krátkodobé uskladnění menšího množství mražených potravin. Interiér je tvořen 4 skleněnými policemi, zásuvkou na ovoce a zeleninu, policí na lahve bez držáku + 4 policemi ve dveřích anádobkou na vajíčka. Mrazicí část je tvořena prostorem s dvířky a miskou na led. Hlučnost nepřesáhne 42 dB. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladničky.

Fotogalerie

Chladnička GORENJE RB4141ANW
Chladnička GORENJE RB4141ANW